Sklep internetowy, który zachwyca

Sklep Muzyczny

Oto zjawiam się z kolejnym hitem internetu. Sklep muzyczny.pl, bo o nim mowa, to przykład tego jak powinien wyglądać profesjonalny sklep internetowy. Pomijając fakt, że nie zbyt dobrze znam się na muzyce, to jestem ciekawski. I muszę przyznać, że to miejsce pobudziło moją ciekawość.

Pierwszym, co zwróciło moją uwagę to jasny przekaz strony głównej. Schludnie uporządkowane zakładki, intuicyjnie posortowany asortyment, jasno określone usługi i zachęcające odnośniki do artykułów z poradami. A wszystko opatrzone prostą grafiką, jasnym tłem i nie kującymi w oczy zdjęciami. Stronę przegląda się naprawdę przyjemnie.

Z wielu sklepów internetowych, które miałem okazję przeglądać muzyczny.pl jest na ten moment moim faworytem. Poza świetną organizacją strony wrażenie zrobił na mnie sam asortyment, który jest ogromny. Pomijając sprzęt taki jak nagłośnienie, oprogramowanie czy konstrukcje sceniczne, na których kompletnie się nie znam, sam wybór instrumentów jest powalający. Poznałem tu instrumenty, o których istnieniu nie miałem pojęcia, a trochę jednak czytam 😉

Osobiście jestem zachwycony Muzycznym i z pewnością do niego wrócę. Tobie też polecam tam zajrzeć.


Posted in Bez kategorii by with no comments yet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *