Jazda na nartach bez wątpienia jest jednym z najlepszych sportów zimowych. Można podziwiać wiele pięknych widoków. Wszystko ładnie pokryte białym puchu, a do tego piękne słońce. To oczywiście opis zagranicznych wyjazdów na narty, w Polsce w ostatnich czasach bardzo różnie bywa ze śniegiem. Dla mnie szczególnie piękne są włoskie Alpy, za każdym razem można się tam czuć rewelacyjnie i świetnie spędzać czas na nartach.

Zawsze warto sobie dodatkowo urozmaicić tą zimową rozrywkę kolorowym strojem. Bardzo ładnie wyglądają takie pełne życia kolory na tym białym śniegu. Jest to możliwe, ponieważ w obecnej chwili mamy bardzo szeroki wybór strojów, a także dodatków. Co prawda różowe narty w kwiatki bywają dużo droższe niż zwykłe proste, bez takich modnych akcentów, ale pamiętajmy, że narty to zakup na lata, więc można dołożyć trochę pieniędzy i cieszyć się pięknym sprzętem na stoku.

Również nasz ubiór możemy bardzo mocno urozmaicić. Tak naprawdę każda część naszego stroju może mieć inny kolor. Jest to mocno radosny akcent, kiedy jest zimno i raczej ta pora roku kojarzy nam się z mrozami, ciężkimi kurtkami czy butami, a na stoku możemy poszaleć z kolorami i dzięki temu wszyscy się wtedy lepiej czują.

Oczywiście warto najpierw przemyśleć swoje zakupy, ponieważ strój tak jak i narty bardzo często kupujemy już na kilka sezonów, więc jeżeli w tym roku uwielbiamy zielony kolor, to nie wiemy czy za trzy lata też tak będzie, a szkoda przecież wymieniać strój, który trochę kosztuje, tylko dlatego, że znudził nam się jego kolor.


Posted in BLOG and tagged , , , , by with no comments yet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *