Wartościowo i przyjemnie spędzony weekend bez wątpienia cieszy każdego. Pomysłów na wykorzystanie wolnego czasu są krocie, a wybór konkretnego może zależeć od osobistych preferencji. Zadając pytanie, czy lepiej wyjść na imprezę na miasto, czy urządzić domówkę – znajdziemy zarówno fanatyków pierwszej, jak i drugiej formy spędzania czasu. Czy wszystko zależy od temperamentu konkretnej osoby?

Czy takie wyjścia na miasto kojarzą się nam tylko ze spędzaniem wolnego czasu przez młodzież? Pierwsze imprezy w klubach i chodzenie na osiemnastki mogą być takim przykładem. Na dobrą sprawę wszystko zależy od lokalu oraz towarzystwa, nie tylko tego, z którym wybieramy się na imprezę, ale także od ludzi, których zastaniemy w konkretnej przestrzeni. Czynników potrafi być naprawdę sporo. W klubach, w których puszczana jest głośna muzyka i jest dużo przestrzeni do tańczenia – zbierają się ludzie, którzy mają określony cel i potrzebę hucznej zabawy. Znajdziemy jednak też bardziej spokojne lokale, gdzie są przykładowo stoły bilardowe i na miejscu nie doświadczymy aż tak dużego, imprezowego chaosu oraz głośnej muzyki. Taka alternatywa wydaje się bardziej przekonująca, jeżeli nie chcemy, aby na kolejny dzień piszczało nam w uszach.

Natomiast jak wygląda sytuacja z domówkami? „Ah gdzie się podziały tamte prywatki…”. Kojarzycie tę piosenkę? Klimat spędzania czasu w węższym gronie potrafi być zdecydowanie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Organizuje się spotkanie, w którym zapraszane są najbliższe osoby, ale też często można poznać kogoś nowego, ponieważ na takie spotkania przychodzą nie tylko osoby towarzyszące, ale także koledzy lub koleżanki naszych znajomych. Atmosfera różni się tym, że są o wiele lepsze warunki, aby na spokojnie posiedzieć przy piwie i pogadać lub powspominać. Nie trzeba rezygnować także z muzyki, ponieważ możesz gdzieś lecieć w tle.

Szalona impreza nie musi być jedyną formą udanej zabawy, w której uzbiera się super wspomnienia. Miłe spędzenie czasu w kameralnej atmosferze może mieć o wiele więcej zalet, ponieważ można nie tylko lepiej poznać nowych ludzi, ale także spędzić więcej czasu razem, który jest bezcenny – tym bardziej, przy dzisiejszym natłoku obowiązków.


Posted in BLOG and tagged , , by with no comments yet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *