Edukacyjne oblicze transportu

Blog ADR

I kolejna strona związana z transportem. Może trochę monotematycznie, ale tak to już jest jak się w internecie ruszy jakąś tematykę. Chociaż dzisiaj z nieco innej strony, bo szkoleniowej. W każdej profesji wiedza jest niezwykle ważna, więc nic dziwnego, że pełni kluczową rolę również w transporcie. Szczególnie tak specyficznym jak przewóz substancji niebezpiecznych.

Dinudis.pl to strona prezentująca kursy prowadzone przez centrum szkoleniowe. I to nie byle jakie, ale profesjonalne kursy ADR. Co to takiego? Kompleksowa wiedza i praktyka związana z załadunkiem, rozładunkiem i prowadzeniem cystern. Wiadomo, że praca z substancjami niebezpiecznymi nie należy do najłatwiejszych i wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Nie dawałem sobie jednak sprawy, jak dużą wiedzę trzeba posiadać i dinudis.pl mi to przystępnie uświadomiła.

Godne uwagi jest samo zorganizowanie strony. Prosta grafika, jasne treści i logicznie uporządkowane bloki sprawiają, że korzysta się z niej bardzo wygodnie. Można powiedzieć, że bije z niej profesjonalizm i poważne podejście do tematu.

Jeśli szukasz przykładu dobrze zrobionej strony internetowej i rzetelnej wiedzy – koniecznie zajrzyj.


Posted in Bez kategorii by with no comments yet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *