Podróżowanie inaczej

obrazek

Któż z nas nie lubi lub nie chciałby podróżować? To oczywiście pytanie retoryczne, bo nie ma chyba nikogo, kto wolałby siedzieć w domu, zamiast popijać drinki z palemką nad basenem lub zwiedzać przepiękne rejony świata. Prawda jest jednak taka, że sam styl podróżowania może się różnić w zależności od naszych preferencji.

I tak jak jedni będą woleli przeleżeć dwa tygodnie na plaży, korzystając z uroków oferty all inclusive, tak inni nie mogą usiedzieć w miejscu, szybko się nudzą i zdecydowanie preferują aktywny wypoczynek. Dla tych drugich właśnie wysupłałem dziś z internetów serwis Soliści.pl. To naprawdę fantastyczna inicjatywa! Nie musimy już więcej szukać kompanów do podróży. Ba, możemy nawet być singlami, a i tak znajdzie się dla nas miejsce na wyprawie. Z tą grupą podróżników można pojechać praktycznie wszędzie – od Gruzji czy Islandii, przez Stany i Kanadę, po Kolumbię bądź Meksyk. A ceny są w dodatku dużo niższe niż w klasycznych biurach podróży.

Warto też czytać ich bloga. Zamieszczają tam dużo ciekawostek na temat dalekich krain. Widać, że są to teksty eksperckie, pisane przez osoby, które tam były i które znają się na temacie.


Posted in Bez kategorii by with no comments yet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *