Co nosi Anna?

Screenshot of whatannawears.com

Każdy kto choć trochę interesuję się modą zna bloga whatannawears.com – prowadzonego oczywiście przez Annę. Jest to blog na którym znajdziemy masę inspiracji – nie tylko modowych, ale także na przykład żywieniowych, czy podróżniczych.

Anna w swoich wpisach informuje nas również o nowinkach kosmetycznych, które warto wprowadzić na stałe do naszej pielęgnacji. Dzięki temu, że mamy rzetelne informacje wiemy w co warto zainwestować. Na blogu pojawiają się także wpisy na temat zdrowego trybu życia. Blogerka jest fanką biegania, ale nie tylko. W wolnych chwilach możemy wykonać krótkie ćwiczenia, które są udostępniane na stronie.

Na blogu znajdziemy też sporo zdjęć z dalekich podróży, które mogą stanowić dla nas motywację do zaplanowania wakacji życia. Nawet jeśli mamy już zaplanowany kierunek i wykupione bilety, warto zapoznać się z propozycjami strojów, które sprawdzą się wdanym klimacie, a zarazem będą modne. Dzięki temu będziemy mogli się poczuć na wakacjach jak gwiazdy z pierwszych stron gazet, a dzięki dobrej organizacji garderoby możemy zaoszczędzić kilka kilogramów w walizce.


Posted in moda by with no comments yet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *